O nás

Michael a Daniel Weiserovi

Jsme bratranci, kamarádi a parťáci, které baví natáčení a celková produkce eventových, propagačních a backstagových videí. S kamerou nás můžete potkat na svatbách, firemních, kulturních, sportovních a společenských akcích. Mluví o nás skvěle odvedená práce, nejvíce si naši klienti pochvalují obětavost, skromnost, příjemné vystupování a pokoru.

Točíme události přesně tak, jak jsou, bez žádných vyumělkovaných situací. Dokážeme zachytit opravdové emoce, náladu i atmosféru. Jsme mladí kluci, plní nápadů, elánu, pozitivní energie a zapálení pro věc. Naši práci opravdu děláme s láskou a záleží nám na každém detailu. Snažíme se jít na hranici našich možností a vše udělat jak jen nejlépe dokážeme. Jsme otevření novým věcem a nebojíme se přijmout téměř jakoukoliv výzvu, což nás stále posouvá vpřed. Výjimeční jsme i v tom, že i střih děláme oba dva společně.

WeiserStudio vzniklo v roce 2013, kdy jsme absolvovali společnou dovolenou. Na obyčejný foťák jsme točili blbosti, které jsme následně stříhali. To nás děsně chytlo. Zlomový bod přišel, když nás oslovil kamarád, abychom mu natočili svatbu. Od té doby se to rozjelo na plné pecky.

Největším hnacím motorem je práce s lidmi, pozitivní zpětná vazba a radost, kterou mají, když se koukají na naše videa. Jsme otevření všemu, rádi zkoušíme nové výzvy, takže se na nás může obrátit kdokoliv s čímkoliv.